Пожежі в екосистемах: зміївчани вимагають жорстких заходів
19 квітня, 2021 у 11:59 | 788 | Редактор: Тетяна Бєлявцева, Вісті Зміївщини
![Фото Н.Юсупової, зроблене з вікна 9поверхівки по вул.Вишневій (залізничний вокзал). Штрафи, камери, бігборди з пропагандою та штрафами, поліція, застосування дронів, мотивація тих, хто став свідком, морально й матеріально, просвіта (в школах, по вулицях) — я готова запропонувати все це як депутат в спеціальний програмі для громади — аби спрацювало](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/19_04_21/607d47e5659fa.jpg)
Фото Н.Юсупової, зроблене з вікна 9поверхівки по вул.Вишневій (залізничний вокзал).
Штрафи, камери, бігборди з пропагандою та штрафами, поліція, застосування дронів, мотивація тих, хто став свідком, морально й матеріально, просвіта (в школах, по вулицях) — я готова запропонувати все це як депутат в спеціальний програмі для громади — аби спрацювало
Ще декілька актуальних новин на зараз