![Фото - Тетяна Логвіна Розбиті вщент села Балаклійщини. Руїни на місці, де ще рік тому стояли будинки. І на руїнах — супутникові антени, як провідники «руського миру».
Росія продовжує вести війну за уми українців і, на жаль, почасти цю війну виграє](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/22_02_23/63f5afa9e321b.jpg)
Фото - Тетяна Логвіна
Розбиті вщент села Балаклійщини. Руїни на місці, де ще рік тому стояли будинки. І на руїнах — супутникові антени, як провідники «руського миру». Росія продовжує вести війну за уми українців і, на жаль, почасти цю війну виграє
Ще декілька актуальних новин на зараз