![На Зміївщині його давно знають як фахівця, тож великі ярмарки, де варто показувати кращі досягнення району, без участі родини Чумаків не обходяться — усюди вони бажані гості й шановані люди.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_05_20/5ec2712421344.jpg)
На Зміївщині його давно знають як фахівця, тож великі ярмарки, де варто показувати кращі досягнення району, без участі родини Чумаків не обходяться — усюди вони бажані гості й шановані люди.
Ще декілька актуальних новин на зараз
На Зміївщині його давно знають як фахівця, тож великі ярмарки, де варто показувати кращі досягнення району, без участі родини Чумаків не обходяться — усюди вони бажані гості й шановані люди.