Зміївська ДЮСШ імені Сергія Сисоєва: розпочалося обговорення
08 серпня, 2022 у 12:37 | 452 | Редактор: Вісті Зміївщини
![Зміївська міська рада запрошуємо жителів громади взяти участь в обговоренні пропозиції присвоєння Комунальному закладу «Зміївська дитячо-юнацька спортивна школа» імені захисника України Сергія Олександровича Сисоєва. Опитування триватиме з 5 серпня по 5 жовтня 2022 року](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/08_08_22/62f0db0e85426.jpg)
Зміївська міська рада запрошуємо жителів громади взяти участь в обговоренні пропозиції присвоєння Комунальному закладу «Зміївська дитячо-юнацька спортивна школа» імені захисника України Сергія Олександровича Сисоєва. Опитування триватиме з 5 серпня по 5 жовтня 2022 року
Ще декілька актуальних новин на зараз