![Фото Змієва початку 20 століття, з відкритих джерел: це вигляд приблизно від підвищення, де зараз знаходиться дитячий майданчик у центрі Змієва в парку, У будь-яку погоду, пору року його видно дуже далеко — вищого й міцнішого дерева у Змієві просто немає. Та й старшого живого містянина у нас, звичайно, теж не знайти. Воно, за думкою фахівців-біологів, має не менше 400 років віку](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/29_07_21/6102a02b5050e.jpg)
Фото Змієва початку 20 століття, з відкритих джерел: це вигляд приблизно від підвищення, де зараз знаходиться дитячий майданчик у центрі Змієва в парку,
У будь-яку погоду, пору року його видно дуже далеко — вищого й міцнішого дерева у Змієві просто немає. Та й старшого живого містянина у нас, звичайно, теж не знайти. Воно, за думкою фахівців-біологів, має не менше 400 років віку
Ще декілька актуальних новин на зараз