Учнів середніх і старших класів Зміївщини перевели на "дистанційку"
18 березеня, 2021 у 8:44 | 236
![Відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області з 18 березня до окремого розпорядження учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти переводяться на дистанційну форму навчання](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_03_21/6052f98b9e989.jpg)
Відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області з 18 березня до окремого розпорядження учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти переводяться на дистанційну форму навчання
Ще декілька актуальних новин на зараз