![Кілька вихованців Слобожанського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Слобожанської селищної ради Чугуївського району опинилися на ліжках Інфекційної лікарні з отруєнням](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/09_03_21/60477d603d8f7.jpg)
Кілька вихованців Слобожанського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Слобожанської селищної ради Чугуївського району опинилися на ліжках Інфекційної лікарні з отруєнням
Ще декілька актуальних новин на зараз
Кілька вихованців Слобожанського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Слобожанської селищної ради Чугуївського району опинилися на ліжках Інфекційної лікарні з отруєнням