![8 березня 2021 року в селі Соколове Зміївської територіальної громади відбулися традиційні урочистості з нагоди річниці спільного бою бійців Червоної армії та 1-го окремого чехословацького батальйону](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/08_03_21/604606b8cef76.jpg)
8 березня 2021 року в селі Соколове Зміївської територіальної громади відбулися традиційні урочистості з нагоди річниці спільного бою бійців Червоної армії та 1-го окремого чехословацького батальйону
Ще декілька актуальних новин на зараз
8 березня 2021 року в селі Соколове Зміївської територіальної громади відбулися традиційні урочистості з нагоди річниці спільного бою бійців Червоної армії та 1-го окремого чехословацького батальйону