![З першого листопада на Харківщині розпочинається осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2021 року](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/06_11_20/5fa56f97cb2bf.jpg)
З першого листопада на Харківщині розпочинається осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2021 року
Ще декілька актуальних новин на зараз
З першого листопада на Харківщині розпочинається осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2021 року