![АТ «Харківобленерго» завершило реконструкцію електричних мереж в с. Задонецьке. Модернізація енергетичних артерій проводилася в рамках інвестиційної програми поточного року і була виконана у встановлений термін](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/03_09_20/5f50ba30240af.png)
АТ «Харківобленерго» завершило реконструкцію електричних мереж в с. Задонецьке. Модернізація енергетичних артерій проводилася в рамках інвестиційної програми поточного року і була виконана у встановлений термін
Ще декілька актуальних новин на зараз
АТ «Харківобленерго» завершило реконструкцію електричних мереж в с. Задонецьке. Модернізація енергетичних артерій проводилася в рамках інвестиційної програми поточного року і була виконана у встановлений термін