Соціальні робітники отримали планшети для якісного надання послуг
05 листопада, 2022 у 9:45 | 225 | Редактор: Тетяна Логвіна
![Фото - Слобожанський центр надання соціальних послуг Ця благодійна ініціатива стала можливою у рамках реалізації проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки UNISEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/05_11_22/6366074fc8a84.jpg)
Фото - Слобожанський центр надання соціальних послуг
Ця благодійна ініціатива стала можливою у рамках реалізації проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки UNISEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України
Ще декілька актуальних новин на зараз