«Вірю, що син живий»: як родини зі Змієва шукають полонених з «Азовсталі»
05 серпня, 2022 у 12:18 | 1,189
![Фото - Суспільне.Харків Строковик Владислав Симонов та контрактник Євгеній Висоцький з міста Зміїв на Харківщині — оборонці Маріуполя. Майже три місяці після виходу з «Азовсталі» вони перебувають у російському полоні. Матеріал про наших земляків створили журналісти Суспільного Софія Цвєткова і Дмитро Гребінник](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/05_08_22/62ece31d6a4a9.jpg)
Фото - Суспільне.Харків
Строковик Владислав Симонов та контрактник Євгеній Висоцький з міста Зміїв на Харківщині — оборонці Маріуполя. Майже три місяці після виходу з «Азовсталі» вони перебувають у російському полоні. Матеріал про наших земляків створили журналісти Суспільного Софія Цвєткова і Дмитро Гребінник
Ще декілька актуальних новин на зараз