Пам’яті жінки неймовірної життєвої мудрості, доброти й інтелігентності
19 липня, 2022 у 19:45 | 921 | Редактор: Тетяна Логвіна, Вісті Зміївщини
![Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка з глибоким сумом повідомляє, що 16 липня, у віці 86 років, відійшла у засвіти Зінаїда Миколаївна Тимченко. Жінка з нелегкою, але водночас щасливою долею. Людина, добре знана в районі і за його межами](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/19_07_22/62d6ea36ac46a.jpg)
Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка з глибоким сумом повідомляє, що 16 липня, у віці 86 років, відійшла у засвіти Зінаїда Миколаївна Тимченко. Жінка з нелегкою, але водночас щасливою долею. Людина, добре знана в районі і за його межами
Ще декілька актуальних новин на зараз