Сергій Жадан привіз солодощі для дітей, які живуть на Зміївщині
08 червня, 2022 у 12:33 | 287 | Редактор: Вісті Зміївщини
![Фото - Сергій Жадан [офіційна сторінка] Відомий харківський письменник, музикант і громадський діяч днями з гуманітарним вантажем відвідав Зміївську громаду. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/08_06_22/62a06de454979.jpg)
Фото - Сергій Жадан [офіційна сторінка]
Відомий харківський письменник, музикант і громадський діяч днями з гуманітарним вантажем відвідав Зміївську громаду. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці
Ще декілька актуальних новин на зараз