Зміївська громада звільняється від російського спадку
18 травня, 2022 у 14:49 | 329 | Редактор: Тетяна Логвіна, Вісті Зміївщини
![Про впорядкування найменувань об’єктів топоніміки та про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» йшлося на засіданні виконавчого комітету Зміївської міської ради, яке відбулося 17 травня](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_05_22/6284dddbae77c.jpg)
Про впорядкування найменувань об’єктів топоніміки та про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» йшлося на засіданні виконавчого комітету Зміївської міської ради, яке відбулося 17 травня
Ще декілька актуальних новин на зараз