![19 грудня, саме в День Святого Миколая, команда Громадської організації «Молодь Зміївщини» та Зміївська молодіжна рада привітала зі святом 199 дітей з малозабезпечених і багатодітних родин Зміївської територіальної громади.
Ці подарунки були зібрані в рамках благодійної акції «Подаруй дитини свято»](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/21_12_21/61c18fbf7970b.jpeg)
19 грудня, саме в День Святого Миколая, команда Громадської організації «Молодь Зміївщини» та Зміївська молодіжна рада привітала зі святом 199 дітей з малозабезпечених і багатодітних родин Зміївської територіальної громади. Ці подарунки були зібрані в рамках благодійної акції «Подаруй дитини свято»
Ще декілька актуальних новин на зараз