![У Зміївській міській територіальній громаді для двох класів закладів загальної середньої освіти організовано дистанційне навчання через випадки захворювання на COVID-19 серед учнів](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/23_09_21/614c3e455caee.jpeg)
У Зміївській міській територіальній громаді для двох класів закладів загальної середньої освіти організовано дистанційне навчання через випадки захворювання на COVID-19 серед учнів
Ще декілька актуальних новин на зараз
У Зміївській міській територіальній громаді для двох класів закладів загальної середньої освіти організовано дистанційне навчання через випадки захворювання на COVID-19 серед учнів